Okna a dveře

Dodávka plastových oken a dveří z profilů ROPLASTO 7001, GEALAN 8000 IQ,  WINDEK PVC a eurooken


Roplasto patří zakladatelům oboru výroby PVC oken a dveří - působí zde více než 50 let, jakkoliv již v r. 1957 „Roplasto" vstupuje na německý trh po nabytí patentových práv na výrobu a prodej roletových systémů stejného jména. Jako první mezi výrobci profilových systémů zavádí v r. 1997 čtyřkomorový systém, o čtyři roky později, se zřetelem na vyvíjející se požadavky trhu, pětikomorový a následně pak sedmikomorový  a osmikomorový profilový systém. Výroba profilů je situována v německém Bergisch Gladbachu, samozřejmostí je řízení kvality dle ISO 9001.

Systémy plastových profilů od firmy GEALAN – to je rozsáhlý program produktů pro profesionální výrobu oken, dveří a rolet. Ať jde o systém dorazových nebo středových těsnění, v plošném či poloplošně odsazeném provedení – systémy profilů GEALAN vyhovují všem architektonickým požadavkům na kvalitu, design, funkčnost, stabilitu, snadnou údržbu, dlouhou životnost a ekologickou přijatelnost.

Svým zákazníkům WINDEK nabízí ucelenou nabídku kvalitních certifikovaných plastových, dřevěných a hliníkových stavebních výplní za konkurenceschopné ceny. Ke všem produktům WINDEK patří odborné poradenství a technický servis z naší strany. V oblasti dodavatelského servisu nabízíme celorepublikové pokrytí